ZRÓB KROK W STRONĘ WŁASNEGO BIZNESU

Dołacz do naszego bezpłatnego webinaru

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

START 9 WRZEŚNIA O 17:00

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE I DOWIEDZ SIĘ JAK DZIĘKI AIP

ZACZNIESZ SWÓJ BIZNES

POMYSŁ

Podpowiemy Ci jak wykreować pomysł na biznes.

WERYFIKACJA

Doradzimy jak sprawdzić, czy Twój pomysł przyjmie się na rynku.

PLAN

Wskazujemy drogę jak przygotować plan dla swojego biznesu.

KLIENCI

Przygotujemy Cię marketingowo i sprzedażowo do pozyskiwania pierwszych klientów!

SPOŁECZNOŚĆ

Wprowadzimy Cię do społeczności wzajemnie wspierających się przedsiębiorców działających w AIP.

PROSTOTA

Przez całą swoją przygodę z AIP otrzymujesz wsparcie księgowe i prawne, oraz naszych mentorów.


KIM JESTEŚMY?

Pomagamy przyszłym przedsiębiorcom zakładać firmy i zmieniać otaczającą rzeczywistość – bez ryzyka, zbędnej biurokracji i wysokich kosztów.


Przy wsparciu profesjonalnych mentorów dowiesz się, jak skutecznie prowadzić biznes i odnieść sukces na rynku.


Dzięki nam już ponad 16 tysięcy osób w całym kraju wystartowało ze swoim biznesem. Dołącz do webinaru i sprawdź jak możesz stać się częścią tej ekscytującej drogi!

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

100% BEZPŁATNIE

Jesteśmy największą w Polsce fundacją, która w kompleksowy sposób wspiera rozwój przedsiębiorczości w naszym kraju. Działając od 15 lat pomagamy przyszłym przedsiębiorcom otwierać swoje firmy i ułatwiamy im stawianie pierwszych kroków w niełatwym świecie biznesu. Wiele zmieniło się od czasów, kiedy zakładanie własnej działalności gospodarczej przypominało biurokratyczny koszmar. Na szczęście, zdecydowanie na lepsze. Firmę można założyć dzisiaj przez Internet i bez większych problemów skorzystać z preferencyjnego

ZUS-u. Nie oznacza to jednak, że nasza rola dobiegła końca.


Nadal wypełniamy naszą misję, jaką jest udzielanie wsparcia osobom rozpoczynającym swoją przygodę z biznesem – przy minimalizacji ryzyka, bez zbędnej biurokracji i wysokich kosztów. Na nasze pełne wsparcie można liczyć także podczas formalizowania swojego start-upu w działalność gospodarczą czy spółkę. Rozbudowujemy i udoskonalamy nasze procesy i rozwiązania tak, by zagwarantować uczestnikom naszych programów możliwość maksymalnego zaangażowania się w testowanie i rozwój swojego pomysłu.


Systematycznie opracowujemy i wdrażamy narzędzia wspierające start biznesu. Aktualnie realizujemy wiele ambitnych projektów, by propozycja AIP była odpowiedzią na bieżące trendy i wyzwania biznesowe. Aktywnie budujemy środowisko edukacyjne, między innymi poprzez platformę wiedzową, na której zamieszczamy materiały szkoleniowe w formie video, jak również programy partnerskie. Jesteśmy inicjatorami wydarzeń on-line z praktykami biznesu. Nawiązujemy współpracę z partnerami, której beneficjentami są uczestnicy naszego programu. Organizujemy wydarzenia pozwalające prezentować swoje pomysły publicznie i nawiązywać nowe, wartościowe relacje biznesowe. Wśród naszych projektów znajdują się też nieco bardziej przyziemne, choć równie istotne zagadnienia, jak obieg dokumentów on-line czy możliwość składania oświadczeń woli zdalnie.

O nas

Misją AIP jest budowanie sprzyjającego środowiska dla rozwoju przedsiębiorczości w Polsce. Dzięki ekosystemowi, który stworzyliśmy na przestrzeni kilkunastu lat, dzisiaj jesteśmy w stanie pomóc Ci na każdym etapie rozwoju Twojego biznesu.


Fundacja non-profit.